Niyue rrota FP1710

Përshkrim i shkurtër:

 • Wheel Custom rreme
 • Monoblock rrotën 1-copë
 • Aerospace-grade 6061-T6 aliazh alumini fallsifikuara
 • CNC machined të përshtaten për aplikimin tuaj të veçantë
 • Lifetime kufizuar garanci strukturore
 • 18 muaj përfundojë garanci
 • Të lehta dhe më të fortë se hedh rrota aliazh
 • MOQ: 4 cope
 • koha Lead: 15-30 ditë
 • Port: Shanghai, China
 • Pagesës: T / T, L / C

Detail Product

Produkt Tags

Profili i kompanisë

1.Business Type: Prodhuesi

2.Main Products: Wheel rreme

3.Certificate: TS16949, TUV, JWL

4.Location: Shanghai, China (Mainland) 

Info Basic

1.Product: Monobllok fallsifikuara Wheel

2.Material: Aluminum Alloy T6061

3.Warranty: Lifetime Struktura Limited Garanci (18 muaj për fund)

4.Trademark: NIYUE                                 

5.Origin: China

detajet e produktit

Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale

1.Model Numri: FP1710

2.Size: 17, 18, 19, 20, 21, 22

3.ET:11, 25, 30, 34, 38, 44, 47, 50, 53, 57

Bore 4.Center: 57.1, 66.5, 66.6, 70.5, 71.6, 72.6

5.PCD: 100, 108, 110, 112, 114.3, 115, 117, 120, 130, 165.1 (4H / 5H / 6H)

6.Colors: përshtatur.

Aplikimet

Fit për të gjitha llojet e makinave, kontaktoni shërbimin e konsumatorëve për të konfirmuar

Packaging & Shippment

1.FOB Port: Shanghai                                  

2.Lead Time: 15- 30 ditë

3.Packaging: kuti kartoni

Pagesa & dorëzimit

Metoda 1.Payment: T / T

2.Delivery Details: brenda 15-30days pas pagesës të marra

Advantage Konkurruese fillore

1.Small mënyrë pranuar, MOQ është vetëm 4 copë.

2.Unique shërbimit me porosi të falsifikuara ofruar nga ekipi inxhinieri me më shumë se 40 vjet eksperiencë në industrinë e timon.

3.Lifetime struktura kufizuar garanci dhe 18 muaj të përfundojë garanci.

çmimi 4.Our është e favorshme dhe e mban me cilësi të lartë për çdo klient.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !