Niyue тркала FP1710

Краток опис:

 • Прилагодено Фалсификувани тркала
 • Моноблок 1-парче тркало
 • Воздухопловна квалитетен 6061-T6 фалсификувани алуминиумски легури
 • ЦПУ машински да се вклопи во вашиот одредена апликација
 • Доживотна ограничени структурни гаранција
 • 18 месеци заврши гаранција
 • Полесни и посилни од кастинг алуминиумски тркала
 • MOQ: 4 парчиња
 • Водач Време: 15-30 дена
 • Порт: Шангај, Кина
 • Плаќање: T / T, L / C

детали за производот

Тагови производ

Профил на компанијата

1.Business информации:

2.Main производи: Ковани тркала

3.Certificate: TS16949, TUV, JWL

4.Location: Шангај, Кина (континентална) 

Основни информации

1.Product: Моноблок тркала кован

2. Материјал: Алуминиум легура T6061

3.Warranty: Доживотна Ограничена Гаранција Структура (18 месеци за крај)

4.Trademark: NIYUE                                 

5.Origin: Кина

Детали за производот

Клучни карактеристики / Посебни карактеристики

1.Model Број: FP1710

2.Size: 17, 18, 19, 20, 21, 22

3.ET:11, 25, 30, 34, 38, 44, 47, 50, 53, 57

4.Center Дијаметар: 57.1, 66.5, 66.6, 70.5, 71.6, 72.6

5.PCD: 100, 108, 110, 112, 114.3, 115, 117, 120, 130, 165,1 (4H / 5H / 6H)

6.Colors: Кориснички.

апликации

Се вклопуваат за сите видови на автомобили, контакт услуги на клиентите за да се потврди

Пакување и Shippment

1.FOB Порт: Шангај                                  

2.Lead Време: 15- 30 дена

3.Packaging: картонска кутија

Плаќање и испорака

1.Payment Метод: T / T

2.Delivery Детали: во рок од 15-30days по уплатата примена

Примарна конкурентна предност

1.Small цел прифатени, MOQ е само 4 ЕЕЗ.

2.Unique обичај фалсификувани услуги обезбедени од страна инженерски тим со повеќе од 40 години искуство во индустријата тркала.

3.Lifetime ограничен структура гаранција и 18 месеци заврши гаранција.

4.Our цената е поволна и го задржува врвен квалитет за секој клиент.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !