Контактирајте не

Шангај Feipeng Автомобилство технологија копродукции, ООД

адреса

CAS пазар, Шангај, Кина

Е-пошта

 info@feipengtech.com

телефон

Тел: 400 920 2528

Whatsapp: +86 13918796371

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !