за нас

"Човек треба чесност и интегритет, како кочија или вагон бара тркала.

- од страна на Конфучие

Шангај Feipeng Автомобилство технологија копродукции, Ltd специјализира во фалсификувани дизајн тркало и производство. Feipeng се залага за квалитет и екселенцијо и да ви презентираме еден кинески етнички бренд: Niyue. Feipeng исто така, нуди персоналните тркала, услугата дизајн и OEM услуга.

Како член на caw (Кина Алуминиум здружение за квалитет тркало), Feipeng строго ги следи стандардите за квалитет. инженеринг и квалитетот на тимот на Feipeng има повеќе од 40 години искуство во индустријата за производство на тркалото, и секогаш се обврзува да обезбеди високи перформанси и водечките дизајн фалсификувани тркала за вас. Нашиот професионален тим и парична казна опрема се обезбеди безбедно патување.

Niyue фалсификувани тркала носи на традиционалната кинеска изработка кои го прават Произведено во Кина горди повторно!

Предности на NIYUE

ДИЗАЈН

Независна марка , патент дизајн, тематски серија , не плагијат, без обратен инженеринг. Нашите силни графички дизајн и способност CAE анализа овозможуваат персоналните дизајн во рок од 3 дена

MFG

iRacing машина продавница е специјализирана во производство умерено количество на кориснички тркала. Олово време е 30 дена

КВАЛИТЕТ

Строго го следи изглед и контрола на квалитетот на постапката. Некои од критериумите надмине американскиот и јапонскиот индустриски стандард, како што се, вториот круг и динамиката рамнотежа.

ГАРАНЦИЈА

Detialed политика за квалитет гаранција за заштита на правата на потрошувачите. Сите производи Feipeng имаат квалитет доживотна гаранција и 18 месеци обложување гаранција.


WhatsApp Online Chat !